Seviyeli Sohbet Sitelerine Başlamak
Seviyelinet Sitemizde Seviyeli Sohbete Başlamak Birçok insanın seviyelinet seviyeli sohbet...
Seviyeli Chat, Seviyeli Sohbet | 1 Aralık 2021, Çarşamba

Seviyeli Sohbet Sitelerine Başlamak

Seviyeli.net Sitemizde Seviyeli Sohbete Başlamak

Birçok insanın seviyeli.net seviyeli sohbet sitelerine başlamak konusunda kafasının karıştığını gördükten sonra, seviyeli Chatinin nasıl kullanılacağını açıklamak için bu kısa makaleyi yazmaya karar verdim. Seviyeli sohbeti kullanmak kolaydır ve bu nedenle bu makale mobilde kullanma etrafında dönecektir.

Seviyeli Sohbete Girin” düğmesini tıkladıktan sonra, bir paylaşım bağlantısı kullanarak sohbete girmediyseniz, bir iniş odasına yönlendirileceksiniz. Ayrıca giriş odası, geldiğiniz bölgeye ve bölgenizden kaç kullanıcının aktif olduğuna bağlıdır. Bölgenizdeki kullanıcı sayısının az olması durumunda, çeşitli ülkelerden kullanıcılar için ortak bir odaya yönlendirileceksiniz. Başlamak kolaydır. İster girdiğiniz grupla doğrudan sohbete başlayabilir, isterseniz farklı bir odaya katılabilirsiniz (aşağıda açıklanmıştır).

Herhangi bir kullanıcıyı Seviyeli sohbet odalarında etiketleme

Herhangi bir kullanıcıyı seviyeli sohbet odalarında etiketlemek için, ismine tıklayın ve ardından mesaj yazın. Etiketlenmiş mesajlar, adınızı mavi renkte görünür ve başka birini etiketlediğinizde, adını mavi olarak görürler. Oradaki mavi butona tıkladığınızda gezinme paneli görünecek ve kullanıcı listesi, mesajlar ve odalar bölümünü görebileceksiniz. Odalar bölümünden arama yapabilir ve diğer odalara katılabilirsiniz.

Seviyeli sohbet sitesinde gezinme

Seviyeli Chat Sitelerinde gezinmek çok kolaydır. Cep telefonundaysanız, paneller arasında gezinmek ve sohbet etmek için sola/sağa kaydırın. Paneli getirmek için sağa, grup sohbetine geri dönmek için sola kaydırın.

 

Yorumlar

Aralık 1, 2021

Ellerine Sağlık Admin Güzel Yazı Hazırlamışsın

Selen
Aralık 1, 2021

Emeginize Yureginize Saglk…

sakalli
Aralık 1, 2021

gurban oldugum :):):)

Sohbet odaları