Sesli chat Siteleri İsimleri
Sesli chat Siteleri İsimleri Sesli chat Siteleri İsimleri Yabancılar Daha İyi Arkadaşlar...
Sohbet Odaları | 25 Ekim 2023, Çarşamba

Sesli chat Siteleri İsimleri

Sesli chat Siteleri İsimleri

Sesli chat Siteleri İsimleri Yabancılar Daha İyi Arkadaşlar Edinir mi? Çevrimiçi
ortamda hiç arkadaşının olmaması, “Benim düşünceme göre, hemen hemen her sosyal ağda dünya çapında arkadaşlar edinirken, internette arkadaş sahibi olmamak aslında oldukça yanlış bir şey olur” derse, kimse için büyük bir yalan olur. İnternetten arkadaş edinmekten utanmıyorum, neden biliyor musun? Çünkü bence onlar çok iyi sohbet arkadaşlar! Ve biliyorsunuz, internette bir yabancıyla konuşmak, tanıdığınız biriyle konuşmaktan çok daha kolay!

Gerçekten kendinize kapandığınız ve kimsenin sizi iyileştirmeye gelmediği için konuşacak kimseyi bulamadığınız anlarınız oldu mu hiç? Sonra, iyi bir dinleyici ve büyük bir moral desteği olan, hiç çaba harcamadan sizi anında gülümsetebilen bir “yabancı” mı çıkıyor karşınıza?

Sesli chat Siteleri İsimleri

Tanıdığım insanların önünde sahte bir gülümseme, sahte kahkahalar ve hatta sahte duygular sergileyerek her zaman her şey yolundaymış gibi davranırdım. Daha sonra her şeyi çevrimiçi sohbet  arkadaşınızın omzuna bırakın. Son birkaç yıldır o kadar depresyonda ve moralim bozuktu ki, hatta zor durumdaydım, hayatımdaki en yakın insanlardan bazıları bunun farkında değildi ama internetteki arkadaşlarım biliyordu.

Yorumlar

Sohbet odaları