Hristiyan Sohbet Siteleri
Hristiyan Sohbet Hristiyan Sohbet Sitelerinde İnternet üzerinden flört siteler aşkı ve...
Sohbet Odaları | 10 Nisan 2023, Pazartesi

Hristiyan Sohbet Siteleri

Hristiyan Sohbet

Hristiyan Sohbet Sitelerinde İnternet üzerinden flört siteler aşkı ve romantizmi çok kolaylaştırdı. Bu nedenle, tanışma sitelerinin güçlü eşleştirme algoritması yardımcı olmak için orada olduğundan, bir kişinin artık toplum içinde tökezlemesi gerekmez.

Çıkan bazı insanlar için insanlar, özellikle Christian için hala bir zorluktur. Sizin gibi düşünen inananlarla bağlantı kurmak isteyebilirsiniz, ancak birçok insan sadece gündelik karşılaşmalar arıyor.

Bu günlerde insanlar uzun süreli ilişkiler yerine seri flörtü tercih ediyor. Taahhütte bulunmadan evliliğin faydalarından yararlanmak istiyorlar. Bu tür insanlar bunu en başından netleştirmeyi severler.

Dürüst olmak gerekirse, yeni trendi gördüğümde, onun cazibesine kapıldım. Ama Tanrı’nın iç sesi bana yeni flört çağının O’nun yolu olmadığını hatırlattı. Bu yüzden evlilik için ayrılan yakınlığı korudum.

Papazım bize her zaman evlenene kadar saf kalmamızı öğretti. Bir kişinin bir Hıristiyan olarak kurtuluşunu kaybetmeden nasıl çıkabileceğine dair ipuçları verdiler. Ama sonra iş arkadaşlarım, arkadaşlarım ve akrabalarım bana flört tavsiyelerini verdiler.

Önerilerinin çoğu, bir Hıristiyanın flört yaklaşımına uymuyordu. İncil ilkelerini ve inancımı unutmadan doğru şeyleri yapmak istediğim için kafam karışmıştı.

Ancak “Bir Hıristiyan olarak çıkmaya nasıl yaklaşmalısınız” sorusu her zaman aklımın bir köşesinde olmuştur. Biraz tecrübem olduğu için. Sana Hıristiyan kur yapma konusunda rehberlik edebilirim. Benim yardımımla zorlukların üstesinden gelebilir ve evlenene kadar saf kalabilirsin.

Ayrıca çevrimiçi Sohbet sitelerini kullanarak ruh eşinizi bulma konusunda yararlı bilgiler vereceğim.

Hristiyan Sohbet Siteleri

Hıristiyan Flört Sohbet Sitesi

Flört ve flört için hiçbir şey doğru ya da yanlış değildir. Hıristiyan flörtünde kur yapma, çok uygun bir eş bulma sürecidir. Sağlıklı bir ilişki için güçlü ve güvenilir bir temel oluşturmaya yardımcı olur.

Flört Etme ve Kur Yapma: Tanrı’nın Yolu kitabının yazarı David C. Pack’e göre bunlar ilişkiler ve nihayetinde evlilik için gereklidir. Kişi bu süreci yakınlaşmaya gitmeden de deneyimleyebilir ve bundan keyif alabilir.

Hıristiyan flörtü, birbirinizi öğrenmenizi ve onların arkadaşları ve ailelerini tanımanızı sağlar. Ayrıca, ikiniz de hayatınız için niyetlerinizi ve hedeflerinizi paylaşabilirsiniz.

Kur yapmanın ‘eski moda’ bir yolu olduğu için sıkıcı olduğunu varsayabilirsiniz. Ama bir cazibe gibi çalışıyor ve bir ruh eşi bulmama yardımcı oldu. Sanırım İncil’e bağlı kaldığımda, işler “akışa göre gitmekten” daha fazlası oldu.

Bu sürecin her iki tarafın da tarihlerde ve toplantılarda rol almasını içermesini seviyorum. Ayrıca, anlamlı bir ilişki kurmanıza yardımcı olacak kur yapma etkinliklerini de içerir.

Ancak nişan ve ardından evlilik vizyonu yoksa, böyle bir etkileşimin anlamı nedir? Uzun vadeli bir taahhüt ararken bu soru beni saf tuttu. Bu soru, çıktığım kişinin zaman ayırmaya değer olup olmadığını anlamama yardımcı oldu.

Flört ederken, birçok insan ilişkiye girme hatasını yapar. Bazılarınız yaşınızın sizden yana olmadığını veya biyolojik saatinizin gıdıklandığını düşünebilir. Ama evliliğin %50’den fazlası boşanmayla sonuçlandığına göre, evlendiğinizde tehlikede olan çok şey olduğunu düşünmüyor musunuz? Bir evlilik başarısız olduğunda, ailenin her bir üyesi acı çeker.

Bu nedenle, güven ve sadakat oluşturmak istediğiniz kadar uzun sürmelisiniz. Kur yapmaya zaman ayıran insanlar gördüm. Birisi altı ay içinde nişanlanmak istiyor veya birisi nişandan altı ay sonra evlenmek istiyor.

Bildiğim kadarıyla birçok evlilik çift birbirini iyi tanımadığı için boşanmayla sonuçlanmıştır. Ancak, bir kur yapmaya sabitlemenin kimseyi başarısız bir ilişkiden muaf tutmadığını da akılda tutmak önemlidir. Zaman ve anlayış kavramı kişisel koşullara göre değişir.

Ayrıca, evlenmenin çok uzun sürmesinin aceleyle gelmekle aynı etkiye sahip olabileceği konusunda da uyarmak istiyorum. Tanrı’nın Sözünü uygulayın, çıkmanın amacının (a) kişi eşiyle evlenirse ve (b) çiftlerin İncil’deki rolleri yerine getirip getiremeyeceği olmalıdır. karı koca olarak.

Tanrı’nın yönlendirdiği adamla tanıştığımda kur yapma ve evliliğin pürüzsüz olacağını biliyorum. “Doğru” partneri bulduğunuzu bileceksiniz çünkü bu, kusursuz bir duygudur.

Partnerimizle birlikte kalmaktan ve yakınlık fikrinden zevk almaktan heyecan duyuyoruz, ancak bir ilişkinin temelini güçlendirdiği için vicdan rahatlığının hakim olmasına izin vermeliyiz. Benim durumumda, bir sonraki adıma hazır olduğumuzu hissetmemiz, tanışmamızın üzerinden bir yıl geçti.

Bu çağın güzelliği, teknolojinin herhangi biriyle sadece bir dokunuş veya tıklama ile bağlantı kurmamızı kolaylaştırmış olmasıdır. Tanrısal erkek ve kadınların çevrimiçi sohbet etmesine izin veren pek çok Hıristiyan arkadaşlık sitesi var. Bu tanışma sitelerinin çoğu ücretsiz kaydolmanıza izin verir, ancak bazıları abonelik ücreti alır.

Dürüst olmak gerekirse, kocamla tanışmadan önce flört uygulamalarındaydım. 3 Platformlarında Hristiyan flörtünü çok daha kolay hale getirdiğini fark ettim. Arkadaşlık siteleri, yüksek kaliteli insanlarla bağlantı kurmama yardımcı oldu.

Başlangıçta, Tanrı’nın aşkı bulma yoluna aykırı olduğunu düşündüğüm için tanışma siteleri konusunda emin değildim. Bu yüzden, papazımla konuştum, bana çevrimiçi tanışma sitelerinin gayet iyi olduğunu söyledi. Ancak çevrimiçi buluşmanın artıları ve eksileri olduğunu unutmayın.

Seviyeli.Net, onu bir Hıristiyan teolog yarattığı için kaydolmuştum. Sitenin çoğu Hristiyan olan 30 milyon üyesi var. Profilimi oluşturduktan, resimleri yükledikten ve gerekli bilgileri girdikten sonra seçenekleri keşfetmeye başladım.

Kolay bir site olduğu için özelliklerini hemen anladım. Kısa bir süre sonra, olası tarihler için birçok mesaj aldım. Beni mutlu etti ve pek çok insanın aynı inanca sahip olduğunu fark etmeme yardımcı oldu. Seviyeli.Net hayatımın aşkını bulmama yardım etti. Siz de aynısını istiyorsanız, bugün siteye katılın.

 

Yorumlar

ZaMaN
Nisan 10, 2023

emeginize sağlık başarılar

Sohbet odaları