Grup Sohbet Odaları
Grup Sohbet Odaları Grup Sohbet Odaları Normal bire bir görüşmelerle...
Sohbet Odaları | 6 Ağustos 2023, Pazar

Grup Sohbet Odaları

Grup Sohbet Odaları

Grup Sohbet Odaları Normal bire bir görüşmelerle karşılaştırıldığında, grup oryantasyonu durumunda bilgi akışı çok daha yüksektir.

  • Grupları aynı anda birçok kişiye mesaj göndermek için kullanabileceğiniz için bireysel yüz yüze görüşme ihtiyacını ortadan kaldırır.
  • Zaman kazandıracak. Artık her katılımcıya ayrı ayrı bilgi göndermeniz gerekmeyecek.
  • E-posta göndermeye uygun bir alternatif olarak çalışabilir. Gruplar, ek göndermeyi destekler ve canlı iletişim için grupları kullanabilirsiniz, ancak bu, e-postalara övgüye değer bir alternatiftir.
  • Görüntüler, videolar, sesli notlar ve hatta video dosyaları – bunların tümü grup işbirliğinin parçasıdır. Ek olarak grup görüntülü aramaları ve sesli aramalar.grupları, grup oluşturmak için en popüler sohbet uygulamalardan daha fazla sayıda katılımcıyı işleyebilir.

Grup Sohbet Odaları

grupları, çok sayıda insanı tek bir kanalda sohbet etmek ve organize etmek için kullanımı çok kolaydır. İnsanları bir gruba ne kadar kolay davet edebileceğiniz göz önüne alındığında. Grubu oluştururken verilen davet bağlantısını kullanabilirsiniz. Davet linkini öğrencinin e-posta adresine, hatta diğer kişilerine sms olarak bile gönderebilirsiniz, onlar da gruba ulaşabilirler. Davet bağlantısı, onları grubunuz için üzerinde ad bulunan özelleştirilmiş bir açılış sayfasına yönlendirecektir.

Yorumlar

Sohbet odaları