Çet Sohbet Odaları
Çet Sohbet Odaları Çet Sohbet Odaları Canlı Sohbet özelliği gibi görünse de platform,...
Sohbet Odaları | 20 Mayıs 2023, Cumartesi

Çet Sohbet Odaları

Çet Sohbet Odaları

Çet Sohbet Odaları Canlı Sohbet özelliği gibi görünse de platform, sohbetlerin “tek seferlik bir gönderi yerine ayrılmış alanlar olacağını” belirtiyor. Aşağıdaki ekran görüntüsünde gösterildiği gibi, her biri “Biletler” veya “Şarkı Yazarlığı” gibi belirli bir konuya ayrılmış, bir alt dizinin içine yerleştirilmiş farklı konuşmalara dokunabileceğiniz anlaşılıyor. Görüşmelerinize Seviyeli.net’in alt menü çubuğundaki ana Sohbet sekmesinden de erişebilirsiniz.

Çet Sohbet Odaları

Bu özellik şimdilik yalnızca mobil cihazlarda ve yalnızca belirli alt dizinlerde kullanılabilir. Seviyeli.net, şu anda 100.000’den az üyesi olan 25 “küçük ve orta ölçekli topluluk” ile sohbetleri test ettiğini, ancak zaman geçtikçe sohbetleri diğer alt dizinlere genişletmeyi planladığını söylüyor.

Bu, Seviyeli.net’in bir sohbet özelliğini platforma entegre etmeye çalıştığı ilk sefer değil. İlk olarak 2018’de bir topluluk sohbet odası özelliğini kullanıma sundu ve sonunda popülerlik eksikliği nedeniyle geri aldı . 2020’de yerleşik sohbet odalarını tekrar eklemeyi denedi , ancak Sohbeti Başlat simgesinin her bir alt dizinde görünmesine neden olan bir hata nedeniyle yalnızca bir gün sonra özelliği çevrimdışına aldı . O sırada Seviyeli.net, kullanıma sunma sırasında “birkaç hata” yaptığını ve modları sohbetleri yönetemez hale getirerek kızdırdığını söyledi.

Çet Sohbet Odaları

Seviyeli.net, bu sefer işlerin farklı olduğunu söylüyor. Modlara kendi sohbet kanallarını ve sohbetleri yönetmek için kullanabilecekleri bir dizi araç vermeyi içeren “geçmiş Sohbet öğrenimlerine” dayalı bir “mod öncelikli yaklaşım” benimsediğini söylüyor.

Platform , r/modnews’teki bir gönderide biraz daha ayrıntıya giriyor , burada modların işaretleyebileceğini ve sohbetlerdeki içeriği kaldırabileceğini ve ayrıca hangi kullanıcıların katılabileceğini belirleyebileceğini söylüyor. Ek olarak Seviyeli.net, popüler sohbet kanallarında otomatik mod kurallarını uygulaması için bir yol ve meşgul sohbetleri kontrol altında tutmayı kolaylaştıracak bir yavaş mod da dahil olmak üzere boru hattında birkaç başka moderasyon özelliğine sahip olduğunu söylüyor.

Yorumlar

Sohbet odaları