Cep Herkülü
Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filmi konusu ne Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filmi...
SPOR | 30 Mart 2023, Perşembe

Cep Herkülü

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filmi konusu ne? Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filmi oyuncuları kim, kadroda kimler var?

Bu akşam ekrana gelecek olan Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filmi konusu ve oyuncuları ile merak ediliyor. Kendi kilosunun üç katından 10 kilo fazlasını kaldıran tek sporcu olarak tarihe geçen Süleymanoğlu, olimpiyatlarda dünya rekoru kırmıştı. Filmin konusu, çekildiği yerler ve oyuncu kadrosu film severler tarafından araştırılmaya başlandı. Peki, Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filmi ne zaman ve nerede çekildi? İşte filme dair ayrıntılı bilgiler…

Cep Herkülü

TRT1 ekranlarında bu akşam Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu yayınlanacak. Biyografi türündeki film, ülkemiz ve dünya spor tarihine adını altın harflerle yazdıran ”Cep herkülü” lakaplı efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayat hikayesini konu ediyor. Bir başarı öyküsünü ele alan yapımı daha önce izlemeyenler veya tekrar izlemek isteyenler, Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filmi konusu, oyuncu kadrosu ve çekildiği yerleri merak ediyor. Peki Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filmi konusu ne? Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filmi oyuncuları kim?

CEP HERKÜLÜ NAİM SÜLEYMANOĞLU FİLMİ NE ZAMAN VE NEREDE ÇEKİLDİ?

Naim Süleymanoğlu‘nun hayatını konu edinen Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filminin çekimleri Bulgaristan, Türkiye ve Azerbaycan’da gerçekleştirildi. Bulgaristan’daki çekimler Kırcali, Momçilgrad ve Sofya’da gerçekleşti.

CEP HERKÜLÜ: NAİM SÜLEYMANOĞLU KONUSU

2019 yılında vizyona giren film, ülkemiz ve dünya spor tarihine adını altın harflerle yazdıran efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayat hikayesini konu ediyor.

İlk Dünya Rekoru’na imza attığında 15 yaşında olan, spor kariyerine 7 Dünya Rekoru,üç farklı olimpiyatta kazandığı 3 Olimpiyat Altın Madalya, 6 Avrupa Şampiyonluğu ile 7 tane Dünya Şampiyonluğu ve daha nice başarılar sığdıran Naim Süleymanoğlu’nun hayatının anlatıldığı filmde, ünlü sporcunun acıklı hikayesine değiniliyor.

Naim Süleymanoğlu‘nu Hayat Van Eck’in canlandırdığı filmin kadrosunda yer alan oyuncular şöyle;

Yetkin Dikinciler

Selen Öztürk

Gürkan Uygun

Uğur Güneş

İsmail Hacıoğlu

Renan Bilek

Bülent Alkış

 

Yorumlar

Haziran 16, 2023

Bu güzel bilgilendirmeler için teşekkür ederim.

Sohbet odaları