Anasayfa

Seviyeli Chat

Sohbet Seviyesi

Sohbet Seviyesi

Sohbet seviyesi, en eski kültürlerden bu yana gelen en değerli arayıştır. geçmiş zamanlardan günümüze seviye seçimlerimiz baki kavramlarımız haline gelmiştir. Kültürel yapıların olmazsa olmazı haline gelen edep kavramı, sohbet ortamında korunan seviye ile mümkün kılınabilmektedir. Edepli Sohbet arayışlarımızı reel hayatlarımızda olduğu gibi, sanal sohbet ortamlarında da sürdürmekteyiz. En gerekli durum haline gelmiş olan seviyeli sohbet kavramı, her Sohbet Sitesinde mümkün olmadığı gibi, edep kavramının dışına çıkan Cinsel Sohbet Sitelerinde bulunabilir bir olgu değildir. Seviyeli Chat yapabilmek adına bizlere sunulan hizmetlerden yararlanabilmek, bu hizmetleri ücret ödemeden kullanabilmek adına, çeşitli kar amacı gütmeyen siteleri tercihimizdir. Bu Sitelere ulaşabilmek, burada ailevi bir ortam yaratabilmek adına, çok zaman internet üzerinde arayışlarımızı sürdürürüz. Bütün bu meziyetlere sahip siteler arasında yer alan Seviyeli.net, gerek ailevi ortamı, gerekse sıcak sohbetleri ile bizlere çeşitli hizmetler sunmaktadır.

İRC ortamının devam edegelen sade sohbet kültürü, daha çok günümüz kullanıcıları yerine eski nesil userlere hitap etmektedir. Farklı mecraların çoğalması nedeni ile, (facebook, İnstagram gibi..) tercih edilebilirliğini yitiren sohbet siteleri, barındırdığı karşılıklı diyalog özelliğini korumaktadır. Yeniliklerin getirisi olan görüntülü Sohbet özelliklerini taşımıyor olsa da, kendi bünyevi özellikleri nedeni ile eski nesil kullanıcılara daha çok hitap etmektedir. Kişiye özel bilgilerin ifşa edilmeden, üyelik ya da ücret talebi barındırmayan Chat Siteleri, kişilik haklarını korumayı tercih edenler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.

İletişim anlamında çok gelişmekte olan dünyamız, getirilerine ayak uydurmaya çalışanların yanı sıra, eski kafa takılan insanları da barındırmaya devam etmektedir. İRC ortamının sıcaklığını tercih etmeye devam eden eski kafa kullanıcılar, bu ortamlardaki sıcaklığı başka yerde bulamadıklarını iddia etmektedirler. Bütün bir özellikleri bünyesinde barındırmak adına direnmeye devam eden İRC ortamları, barındırdığı kullanıcılarına çeşitli yenilikler sunmaya da gayret etmektedirler. Bu yeniliklerin en başlıca olanları, site içende bulunan oyun kanalları, radyo kanalı ve çeşitli espri içerikli komut modülleridir. Bu sıcak ortamı solumak, aile içerikli sohbetlere katılmak adına, sizlerde bizleri ziyaret etmek isterseniz, arama motorlarınıza Seviyeli.net yazarak, aramıza katılabilirsiniz.

 

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CoLoR dedi ki:

Emeklerinize SagLık Kolay gelsin

mutto dedi ki:

Kutlarım harıka bır yazı

KaCaK dedi ki:

Emeklrrinize saglik

orhan sakalli dedi ki:

çok guzel olmus tbrkler

KahKaha dedi ki:

Emeğinize sağlık.

Mobil Sohbet