Anasayfa

Kızlarla Seviyeli Sohbet

Seviyeli Sohbet Ortamı

Seviyeli Sohbet Ortamı

Seviyeli Sohbet Ortamlarında Kızlarla Flört

Seviyeli Sohbet Ortamında Seviyeli Çevrimiçi Sohbet Etmeye Hazırlanmak İnternette tanıştığınız kadınlarla aşkı bulmaya, ciddi bir ilişkiye girmeye hazır mısınız? Bunu okuyorsanız, şansınız, aslında tam olarak istediğiniz şey bu! Ne yazık ki, kızlarla çevrimiçi flört etmeye başlama fikri, genellikle ortalama bir erkek için korkutucu bir şeydir. Olumlu tarafı, çevrimiçi flört, gerçek hayatta flört etmekten (IRL) çok daha az streslidir. Kesinlikle üstesinden gelmeniz gereken ilk (ve en büyük) engel, başarısızlık korkunuzdur. Bir bardan farklı olarak, başka hiç kimse başarısız olduğunuzu bilmeyecek, bu yüzden sizi yargılayan tek kişi kendinizsiniz. Bunu her zaman yapmayı bırak!

Çevrimiçi Sohbet çabalarınızın başarısı (veya başarısızlığı) konusunda belirli bir kayıtsızlık düzeyine ulaştıktan sonra, gerçekten ne söyleyeceğinizi ve nasıl söyleyeceğinizi öğrenmenin zamanı geldi.

Seviyeli Çevrimiçi Flört Etme

Kendimize çevrimiçi Sohbet veya çevrimdışı biriyle nasıl flört edeceğinizi sorduğumuzda, bunu fazla düşünmeye meyilliyiz, o yüzden temel konulara dönelim! Seviyeli Flört sohbeti etmek tam olarak nedir? Flört etmek, (umarım) romantik veya cinsel ilgisini çekmek için hoşlandığınız başka bir kişiyle konuşmaktır. Çoğu zaman, sohbeti toplama hatlarıyla başlatmaya ve mizahla devam ettirmeye çalışırız. Bununla birlikte, genellikle, toplama hatları bir hit veya özledim olma eğilimindedir, bu nedenle gerçekten denemeden önce araştırmanızı yapmak isteyeceksiniz.

Neyse ki, araştırma aslında o kadar da zor değil! Basit bir Google araması, kesinlikle denemeniz için size bazı satır fikirleri vermelidir. Oradan, sadece konuştuğunuz kıza göre satırları seçin. Mükemmel çizgi seyirciye uyacaktır. Örneğin, spor tabanlı bir toplama hattı, atletik bir kız için harika olabilir.

Çevrimiçi Bir Kadınla Nasıl Sohbet Edilir

Tek tek bireyler arasında her gün çevrimiçi olarak anlamlı bağlantılar kurulur. Çoğu zaman, bu harika sohbetler daha fazlasına, hatta belki de evliliğe yol açar! Ne yazık ki, genellikle yolumuza çıkan en büyük engel biziz. Başarısızlık korkusu, pek çok erkeği güzel kızlara seviyeli sohbet ve mesaj göndermekten kesinlikle vazgeçirir çünkü sırf onların gerçekten “kendi liglerinin dışında” olduklarını düşünürler. Ancak, kadınlarla çevrimiçi sohbet ederken kesinlikle başarılı olmak istiyorsanız, o zaman kesinlikle bu zihniyetten çıkmanız gerekir. Bu, her zaman “ligleri” düşünmeyi bırak ve insanları düşünmeye başla demektir. İnternet üzerinden Sohbet Sitelerinde flört etmenin en güzel yanı, konuştuğun herhangi bir güzel kızla gerçekten yeni bir başlangıç yapmış olmandır.

Çekici bir kadın bulduğunuzda, profilini biraz araştırın. Mizah anlayışı varsa, ne tür şeylere ilgi duyduğunu anlayın. & genel olarak nasıl biri olduğunu. Bu bilgiyi kısa bir süre sonra ona bir mesaj gönderirken kullanacaksınız!

Sahneye başla: ona gerçekten bir mesaj göndermek üzeresin. Reddedilmekten korkuyor musun? Olma. Biriyle nasıl seviyeli flört Chat ettiğinizi merak eden ve bunu yapmaya başlayan erkeklerin çoğu, hayatlarının bir noktasında reddedilecektir ve eğer bu olursa, sorun değil. Çoğu flört sitesinde kelimenin tam anlamıyla binlerce çekici bekar kadın var, bu yüzden biri tarafından reddedilmek, büyük şemada gerçekten önemli değil. Sadece çekiminizi yapın, nasıl gittiğini görün ve onunla her zaman eğlenin!

Çevrimiçi Bir Erkekle Nasıl Flört Edilir

Bir kadın olarak kesinlikle büyük bir avantajınız var: erkekler peşinde, tam tersi değil! Bu, aralarından seçim yapabileceğiniz daha büyük bir havuzunuz olacağından, çevrimiçi buluşmayı, sohbet etmeyi ve flört etmeyi çok daha kolay hale getirir. Tabii ki, standart Chat Sitelerinde flört ipuçları ve tavsiyeleri hala geçerlidir: arkadaş canlısı olun, eğlenceli olun ve her zaman flört edin! Ancak, sadece arkadaş canlısı olmanız kesinlikle çıkmayacağınız erkeklerle konuşmanız gerektiği anlamına gelmez.

İlgini çekmeyen bir erkek sana mesaj atarsa, ona önceden haber ver. Kesinlikle ikinizi de çok fazla zaman kaybından kurtaracaksınız. Mükemmel erkeği bulduğunuzda, ona ne söyleyeceğinizi gösteren bazı iyi (ve kötü) örnekler.

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Emre dedi ki:

Admin Ellerine Sağlık Zupperr olmuş haa 🙂

ASeMiRa dedi ki:

Harikalar ötesi…
Ne yazarsam sözlerim kifayetsiz kalır… Tek kelime ile harika olmuş emeqinize saqlık .

GoLqe dedi ki:

Gerçekten seviyesinden ödün vermeyen bir mekan başarılar

funda dedi ki:

Başarıların devamını dilerim

Mobil Sohbet