Anasayfa

Magazin

Serenay Sarıkaya Büyüledi

Serenay Sarıkaya Büyüledi

2019’a veda ettiğimiz yılbaşı gecesi ekranlara O Ses Türkiye damgası vurdu. Raitinglerde darbe yapan TV8’de yayınlanan program, ünlü konukları ve neşeli jürisiyle izleyenlere keyifli bir yılbaşı gecesi yaşattı. Sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı, Şovmen Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Murat Boz ve Hadise’nin jüri koltuğunda oturduğu yarışmada, bu kez yarışmacılar ünlülerdi. Geceye damga vuran isim ise, hem güzelliği hem de sesiyle büyüleyen manken ve oyuncu Serenay Sarıkaya oldu.

İsyan’la Mest Etti

Başarılı oyuncu siyah elbisesi ve geriye doğru taradığı saçlarıyla güzelliğiyle göz doldurdu.’Duy Beni’ şarkısını seslendiren oyuncu stüdyodakilerden ve jüriden yoğun alkış aldı. Güzel manken yoğun istek üzerine 2 şarkı daha seslendirdi. Halil Sezai’nin şarkısı ‘İsyan’ ile ekran başındakileri mest eden Sarıkaya, stüdyoyu adeta yıktı geçti. İçten tavırlarıyla herkesi kendine hayran bırakan Sarıkaya, değme şarkıcılara performansıyla taş çıkardı.

Gecenin Yıldızı Oldu

Yoğun istek üzerine sevilen şarkıcı Yıldız Tilbe’nin ‘Dayan Yüreğim’ isimli şarkısınıda seslendiren Sarıkaya, sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden oldu. İçten tavırlarıyla gönüllerde taht kuran güzel oyuncu yılbaşında performansı ve neşesiyle gecenin yıldızı oldu.

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil Sohbet