Ana Sayfa > Elit Sohbet, Kaliteli Sohbet Siteleri, Sanal Sohbet, Seviyeli Sohbet Odaları > Kaliteli Sohbet Siteleri

Kaliteli Sohbet Siteleri

Kaliteli Sohbet Sitelerinde Bağımlılık

Kaliteli Sohbet Siteleri farklı insanların, farklılıkları ile kendilerini kabul ettirdikleri ortamlardır. Sabah gözünü açtığı anda, Seviyeli Sohbet Odaları sayfalarına direk giriş yapan Chat bağımlısı insanlar vardır. Başka işleri olsa uyanmaz, ama konu Chat Yapmak olduğunda uyku gereksiz bir aktivite haline gelir. Çoğu zaman bilgisayar başında güne merhaba diyen Elit Sohbet düşkünleri, sabaha Sohbet Sitelerinde merhaba derler. Bu bağımlı insanlar, yazmasalar da sadece ekrana bakarak bile dejarj olabilmektedirler. Bağlantıları gittiğinde; internete erişemedikleri zaman derin bir boşluğa düştükleri gözlenebilmektedir. Yaptıkları işe konsantre olamayan bu insanlar için, hayatlarındaki ritim; Sohbet Siteleri, Müzik ise; Klavye tıkırtılarıdır.

Chat Siteleri Bağımlıları; İşlerine, ailelerine, reel arkadaşlarına ayırdığı vakitten çalar, bütün gücüyle chat yapabilmek için, sosyal hayatından vazgeçer. Düzenli hayatlarının olmamasının yanı sıra, Düzenli yeme içme alışkanlıklarından da vazgeçmişlerdir. Süreklilik halinde Chat Sitelerinde bulunan bu bağımlılar, sohbet ortamına dahil olmasalar da, ekranda akan yazıları izleyerek kendilerini iyi hissetmektedirler. Kimseye açmadıkları benliklerini, hiç tanımadıkları Sohbet Odaları kullanıcılarına açarak, buralarda terapi yapmaktadırlar. En yakın arkadaşlarının hatta ailelerinin bile bilmedikleri gerçekleri, Mobil Sohbet Odalarında kolaylıkla açabilmektedirler. Sanal Sohbet Ortamında hiç yargılanmadıklarını düşünen bu bağımlılar, asla özel hayatlarını anlatmaktan çekinmemektedirler.

Sosyal hayatlarını çoğu zaman askıya alan bu meziyetler, olabildiğince Sanal Sohbete zaman ayırmaktadırlar. Bir muhabbete yetişebilmek için sosyal hayatlarındaki planları çoğu zaman iptal ederler. İşin aslının merak olduğunu iddia eden bu zihniyet, aslında Chat Odaları bağımlılarıdır. Ben yokken neler yazarlar ne konuşurlar diye kendilerini yiyen insanlar, aslında genel anlamda dönen sohbetlerin, daima aynı geyik sohbet olduğunu bilirler. Çoğu zaman konuşacak konu bile bulamayan bu insanlar, ekrana bakarak bile heyecan yaşayabilmektedirler. Belki aileleri ile birlikteyken bile bu kadar mutlu olamayan bu insanlar, Chat ortamında iken, fark etmeden gülümseye bilmektedirler. Sanal aşk ortamına sıklıkla düşen bağımlılar, çok sık sevdalanırlar.  Bir rumuzu sadece görmek için bile, ekran karşısında günler harcayabilirler. Bir kelimeye bile  gönül bağlar, bir gülücük emojisine kanabilirler. Siyah beyaz olan sosyal hayatlarının, gök kuşağı gibi renklendiğine inanan Sohbet Siteleri bağımlıları, bu ortam olmadan yaşayamazlar.

 

Etiketler: , , ,

Yorumlar (6 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Seviyeli.NET – Sohbet, Chat, Mobil Sohbet Odaları Kaliteli Sohbet Siteleri | Seviyeli.NET - Sohbet, Chat, Mobil Sohbet Odaları

Sohbet Odaları - Sohbet - Chat Siteleri - sohbet Adana Su Tesisatçısı