Anasayfa

Magazin

Demet Akalın Güldürdü

Demet Akalın Güldürdü

Sık sık yaşadığı polemiklerle gündeme gelen Demet Akalın, yine sosyal medyanın en çok konuşulanı oldu. En son kankası Youtube fenomeni Selin Ciğerci ile olan küslüğüyle gündeme gelen şarkıcı, bu kez İngilizce twitiyle herkesi şaşırttı. Sık sık bozuk Türkçesi nedeniyle eleştirilen ve sosyal medyada dalga geçilen Akalın, bu sefer çıtayı yükselterek İngilizce bir paylaşımda bulundu. Ancak bu twiti anlayabilen çıkmayınca ortaya komik diyaloglar çıktı.

Michael Douglas’a Ateş Püskürdü

Geçtiğimiz günlerde güzel aktrist eşi Catherine Zeta Jones ve çocuklarıyla Türkiye’ye tatile gelen Douglas’ın medya ve hayranlarına karşı agresif tutumuna kızan şarkıcı duruma tepki gösterdi. Gazetecilerin röportaj teklifine cevap vermeyen, hayranlarının fotoğraf çektirme isteğini geri çeviren Hollywood yıldızı çift tavırlarıyla hayal kırıklığı yaşatmıştı. Bu duruma oldukça içerleyen Akalın twitter hesabından, ‘You went to Turkey and without a nod to our geldii’ paylaşımıyla takipçilerine adeta zihin yaktırdı.

Anlayabilen Çıkmadı

Sosyal medya hesaplarından Akalın’ın ilginç tepkisini anlayamayan takipçileri şarkıcıyı dilene doladı. Magazin basınında da ünlü şarkıcının paylaşımı en çok konuşulan konular arasındaydı. Skandal açıklamaları, polemikleri ve anlaşılamayan twitleriyle güzel popçu daha çok konuşulacağa benziyor.

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil Sohbet