Anasayfa

Yurttan

Can Yaman Skandalı Bitmiyor

Can Yaman Skandalı Bitmiyor

Erkenci Kuş dizisiyle ünlenen ve hayatımıza girdiği günden beri skandallarla gündemden düşmeyen Can Yaman, yine rahat durmadı. Fox Tv’de yayınlandığı dönemde raiting rekorları kıran ve partneri Demet Özdemir’le ününe ün katan Yaman, her gün yeni bir skandalla magazin basınında zirveyi oynuyor. ‘Libido’ tartışmaları sonrası, katıldığı bir televizyon şovunda İspanyol hayranına ‘arka odaya geç’ diyerek, seviyeyi yerle bir eden oyuncu, dün yayınlanan bir videoda Türkçe öğrenen hayranına ‘bana dudak ver’ diyerek yine şimşekleri üzerine çekmişti. Bir türlü talihsiz açıklamaları ve görüntüleri tükenmeyen Yaman’ın yeni yayınlanan röportaj görüntüleriyse ‘pes’ dedirtti.

Sunucunun İçine Düştü

İspanya’da yayın yapan Medyaset kanalının güzel sunucusu Violete Magrinan ile söylesi gerçekleştirilen yakışıklı oyuncu, sorulan sorulardan çok, sunucuyla ilgilendi. Her fırsatta Magrinan’a övgüler yağdıran oyuncu, sunucuya kur yapmaktan kendini alamadı. Yaman’ın, başarılı spikere bakışları ve ısrarcı tavrı izleyenlere ‘sunucunun içine düştü’ dedirtti.

Bana İspanya’yı Gezdir

Oyunculuk ve kariyeri hakkında sorular soran sunucunun sorularına kulak asmayan Yaman, söyleşinin başında sunucunun güzelliğine dikkat çeken sözler sarfetti. Sunucuya oldukça yakın oturan yakışıklı aktör, ‘bana İspanya’yı gezdir’ diyerek sözleri ve bakışlarıyla adeta kur yapmada çağ atladı. Röportaj sonunda güzel spikeri öperek uğurlayan popüler oyuncu, gözlerini güzel sunucudan alamadı.

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil Sohbet